výsledky

Poradie série

Veľká Fatra Detské preteky Dr.Max 100 m (2023)

por Kat Meno štart. č. čas čistý čas medzičas por. abs. por. kat. por. pohl. body  
1. H3 Sycha, Tadeáš (2020) 108 00:00:56 00:00:53 -- 1. 1. 1. diplom foto
2. H3 Kálal, Lukáš (2020) 309 00:00:58 00:00:53 -- 2. 2. 2. diplom foto
3. D3 Havranová, Rebeka (2020) 289 00:00:58 00:00:58 -- 3. 1. 1. diplom foto
4. D3 Polláková, Eillie (2020) 182 00:00:59 00:00:59 -- 4. 2. 2. diplom foto
5. H3 Vrábel, René (2020) 255 00:00:59 00:00:56 -- 5. 3. 3. diplom foto
6. H3 Brezani, Šimon (2020) 199 00:00:59 00:00:59 -- 6. 4. 4. diplom foto
7. H3 Bohumel, Artur Daniel (2021) 263 00:01:00 00:00:56 -- 7. 5. 5. diplom foto
8. D3 Sajdlová, Michaela (2020) 334 00:01:01 00:00:00 -- 8. 3. 3. diplom foto
9. D3 Boltvanová, Evička (2020) 213 00:01:02 00:00:56 -- 9. 4. 4. diplom foto
10. H3 Černá, Gabriela (2020) 306 00:01:03 00:01:01 -- 10. 6. 6. diplom
11. D3 Baľáková, Sára (2020) 322 00:01:05 00:01:01 -- 11. 5. 5. diplom foto
12. H3 Nechala, Michal (2021) 179 00:01:06 00:01:03 -- 12. 7. 7. diplom foto
13. D3 Gondová, Gréta (2020) 122 00:01:07 00:01:05 -- 13. 6. 6. diplom foto
14. D3 Krivošeková, Laza (0020) 320 00:01:09 00:01:05 -- 14. 7. 7. diplom
15. D3 Matůšková, Soňa (2020) 293 00:01:12 00:01:08 -- 15. 8. 8. diplom
16. D3 Vatrtova, Adriana (2021) 145 00:01:19 00:01:16 -- 16. 9. 9. diplom foto
17. D3 Jajcaj, Kylie (2020) 134 00:01:21 00:01:20 -- 17. 10. 10. diplom foto
18. D3 Kopčíková, Žofia (2020) 311 00:01:23 00:01:20 -- 18. 11. 11. diplom foto
19. D3 Cesneková, Kristína (2020) 313 00:01:29 00:00:00 -- 19. 12. 12. diplom foto
20. D3 Horecká, Kornélie (2021) 106 00:01:29 00:01:25 -- 20. 13. 13. diplom foto
21. D3 Birošová, Olívia (2020) 235 00:01:30 00:01:26 -- 21. 14. 14. diplom foto
22. D3 Mikušková, Nelka (2021) 163 00:01:33 00:01:28 -- 22. 15. 15. diplom
23. H3 Doležal, Michal (2020) 300 00:01:34 00:01:29 -- 23. 8. 8. diplom foto
24. D3 Vaverková, Darina (2021) 262 00:01:34 00:00:00 -- 24. 16. 16. diplom
25. D3 Rošková, Emily (2021) 230 00:01:40 00:01:39 -- 25. 17. 17. diplom foto
26. H3 Remenec, Justín (2020) 241 00:01:58 00:01:58 -- 26. 9. 9. diplom foto
27. H3 Zajac, Michal (2021) 246 00:02:00 00:01:59 -- 27. 10. 10. diplom foto
28. H3 Miček, Matúš (2021) 278 00:02:10 00:02:02 -- 28. 11. 11. diplom foto

ZAKLADAJÚCI PARTNER

    Lesy SR

HLAVNÍ PARTNERI

    Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

    Craft

PARTNERI

    Continental
    Sportisimo
    Zatopek
    Česká mincovna
    thule
    Enervit
    DB Schenker
    Fitness
    royalbay
    Uvex
    Bachledka
    Malino Brdo
    Nadácia TV JOJ

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

    TV JOJ SPORT

MEDIÁLNI PARTNERI

    tasr
    Behame.sk
    Beh.sk
    running
    Rungo
    trenujeme

Oficialni dodávatelia

    Johnny Servis
    Žaket
    Onlinesystem
    TKF
    Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

    bRATISLAVA
    MŽP
    žilinský kraj
    bb kraj
    bratislavský kraj
    PSK
    Košický samosprávny kraj
    Ružomberok

Spolupracujeme

    Čičmany
    salamandra
    Hike the world
    Liptov
    Štiavnica
    Upracme Slovensko
    Bratislava region
    OLO
    Bory mall
    Smartemailing
    Freelo