BEHAJ LESMI A PARTNERI

Ahoj lesní kamaráti! 

Často dostávame pozitívnu spätnú väzbu, že naše preteky rastú stále na kvalite, naše služby pre pretekárov sú väčšie, vymýšľame stále nové veci, vychytávky, ekologické prvky, príjemnú atmosféru v zázemí, súťaže na sociálnych sieťach a mnohé ďalšie.

Hreje nás to pri srdci, ale klamali by sme, keby sme tvrdili, že je to len naším pričinením. Veľkou hnacou silou sú samozrejme naši bežci, ich rastúci záujem a atmosféra, akú na pretekoch sami vytvárajú. Ale rovnako dôležití sú aj naši partneri, vďaka ktorým môžeme preteky neustále posúvať. Táto stránka je o tých, ktorí nás podporujú najviac. Ďakujeme, že vás máme!

Lesu a partnerom zdar,

Tím Behaj lesmi 

 

 

 

PARTNERI

    

LESY Slovenkej republiky, š.p.

Pre lesníka je pobyt v lese bežnou súčasťou života, v lesnom prostredí sa pohybuje v podstate denne. K návštevám lesa a aktívnemu tráveniu voľného času v prírode sa lesníci snažia motivovať aj širokú verejnosť. Práve z tohto dôvodu sa štátny podnik LESY Slovenskej republiky stal zakladajúcim partnerom bežeckého seriálu Behaj lesmi.

„Veríme, že ľudí podnietime k pobytu v lese a športovaniu v lesnom prostredí, ako aj k zodpovednému prístupu k lesom a všetkým prírodným zdrojom. Taktiež by sme prostredníctvom projektu Behaj lesmi chceli verejnosti bližšie predstaviť prácu lesníkov, turistické zariadenia a lesoturistickú infraštruktúru štátneho podniku LESY SR, či stáročnú históriu slovenského lesníctva, ktorá je unikátom aj v celosvetovom meradle,“ hovorí generálny riaditeľ štátneho podniku LESY Slovenskej republiky Tibor Menyhart.

Na jednotlivých pretekoch seriálu Behaj lesmi nemôže chýbať bežecká trasa Lesníckej 11, chutné a zdravé produkty zo slovenských lesov značky Lesnícke pochúťky ani sadeničky pre víťazov pretekov, z ktorých raz vyrastie nová generácia lesa. Lesníci majú pre všetkých záujemcov pripravenú taktiež možnosť vyskúšať si prácu s drevom, vyrobiť si drevený suvenír a zabaviť i poučiť sa pri aktivitách lesnej pedagogiky, ktoré hlavne najmenším účastníkom odhalia nejedno lesné tajomstvo. Živou spomienkou na účasť v pretekoch bude pre bežcov aj po desiatkach rokov les vysadený vďaka unikátnemu spojeniu LESOV Slovenskej republiky s projektom Behaj lesmi.

 

   

Dr. Max
 
Lekárne Dr. Max sú stabilným parterom a podporovateľom Behaj lesmi na Slovensku od 1. ročníka. na Slovensku. Jedným z dlhodobých cieľov Dr. Max je podpora aktívneho životného štýlu detí a celých rodín. Filozofiou Behaj lesmi je zase „vrátiť“ beh do prostredia, kam prirodzene patrí – do prírody.
 
„Ako spoločnosť, ktorá sa stará o zdravie ľudí a poskytuje každý deň odborné poradenstvo pre tisíce pacientov a zákazníkov, vidíme v podpore aktívneho životného štýlu veľký zmysel. Aj v našich lekárňach sa snažíme viesť ľudí k prevencii a šport je ideálnou cestou, ako to dosiahnuť. Nesmierne ma teší, že ako partner jedinečného projektu môžeme stáť pri rozvoji posolstva Behaj lesmi, projektu, ktorý prepája zdravie ľudí, aktívny pohyb celej rodiny a zároveň prírodu ako prirodzené prostredie pre beh,“ hovorí Emil Huraj, komerčný riaditeľ Dr. Max Slovensko.
 
Rovnako ako si príroda zaslúži mimoriadnu starostlivosť, zaslúžia si ju aj bežci a návštevníci podujatia. Okrem priamej podpory seriálu Behaj lesmi a podpory detských pretekov prinášajú lekárne Dr. Max v dejisku každých pretekov špeciálny stan. Návštevníci si v ňom môžu doplniť energiu, potrebné vitamíny, zapožičať repelenty, čistiace gély či náplasti. Sprievodné aktivity v Dr. Max stane zahŕňajú aj dermoporadenstvo, segmentálna analýza celého tela, spirometria či služba tejpovania.
 
Už teraz sa tešíme na novú sezónu.

ZAKLADAJÚCI PARTNER

  Lesy SR

HLAVNÍ PARTNERI

  Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

  Craft

PARTNERI

  Continental
  Sportisimo
  Zatopek
  Česká mincovna
  thule
  Enervit
  DB Schenker
  Fitness
  royalbay
  Uvex
  Bachledka
  Malino Brdo
  Nadácia TV JOJ

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

  TV JOJ SPORT

MEDIÁLNI PARTNERI

  tasr
  Behame.sk
  Beh.sk
  running
  Rungo
  trenujeme

Oficialni dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  bRATISLAVA
  MŽP
  žilinský kraj
  bb kraj
  bratislavský kraj
  PSK
  Košický samosprávny kraj
  Ružomberok

Spolupracujeme

  Čičmany
  salamandra
  Hike the world
  Liptov
  Štiavnica
  Upracme Slovensko
  Bratislava region
  OLO
  Bory mall
  Smartemailing
  Freelo