Charita

POMÁHATE S BEHAJ LESMI 

SEZÓNA 2024

Každý rok majú bežci v rámci seriálu Behaj lesmi možnosť prispieť tým, ktorí to potrebujú. V sezóne 2024 časť zo štartovného z charitatívneho behu pôjde občianskemu združeniu Pomáhame deťom Národného ústavu detských chorôb. Vďaka financiám od darcov realizuje po nemocniciach na celom Slovensku krajšie, útulnejšie a modernejšie priestory, ktoré napomáhajú liečbe a u detí pomáhajú znížiť strach, úzkosť či stres z vyšetrení. Výťažok z behu sa použije na nákup kvalitných rozkladacích postelí pre rodičov, aby si rodičia cez noc čo najviac oddýchli a načerpali sily.

  

 

SEZÓNA 2023

V sezóne 2023 bolo možné vo všetkých lokalitách zabehnúť si charitatívny beh JOJ ŠPORT RUN s dĺžkou približne 5 km, ktorého titulárnym partnerom bola práve TV JOJ.

Tento rok sme pomáhali neziskovej organizácii IPčko, ktorá sa stará o zdravie a psychickú pohodu mládeže. Konkrétne sme prispievali na nízkoprahové centrá anonymnej psychologickej pomoci - tzv. Káčka. Spoločne sme vybrali 15 325 EUR a 3 000 EUR prispel náš partner ZATOPEK CONSULTING. Ďakujeme! :-)

 

 

SEZÓNA 2022

Behaj lesmi v spolupráci s  Nadáciou TV JOJ prišli s myšlienkou pomoci jednej z najzraniteľnejších skupín obyvateľstva na Slovensku. Do projektu sa zapojilo celkovo päť vybraných domovov dôchodcov a centier sociálnych služieb v blízkosti piatich zastávok tohtoročnej sezóny Behaj lesmi.

Za každý kilometer, ktorý ste zdolali v rámci VoltaRUN alebo všetkých ostatných pretekov seriálu Behaj lesmi, pomôžeme prostredníctvom Nadácie TV JOJ 0,1 € seniorom sa znovu rozhýbať. Registračný poplatok k behu VoltaRUN bol 10 € a celá suma taktiež putovala na pomoc seniorom.

Dokopy sme spolu v sezóne 2022 vyzbierali 15 147,80 €, za čo vám všetkým patrí veľká VĎAKA!

 

ZAKLADAJÚCI PARTNER

  Lesy SR

HLAVNÍ PARTNERI

  Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

  Craft

PARTNERI

  Continental
  Sportisimo
  Zatopek
  Česká mincovna
  thule
  Enervit
  DB Schenker
  Fitness
  royalbay
  Uvex
  Bachledka
  Malino Brdo
  Nadácia TV JOJ

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

  TV JOJ SPORT

MEDIÁLNI PARTNERI

  tasr
  Behame.sk
  Beh.sk
  running
  Rungo
  trenujeme

Oficialni dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  bRATISLAVA
  MŽP
  žilinský kraj
  bb kraj
  bratislavský kraj
  PSK
  Košický samosprávny kraj
  Ružomberok

Spolupracujeme

  Čičmany
  salamandra
  Hike the world
  Liptov
  Štiavnica
  Upracme Slovensko
  Bratislava region
  OLO
  Bory mall
  Smartemailing
  Freelo