Servis pre pretekárov

Chystáte sa na preteky série Behaj lesmi? Okrem skvelých pretekárskych zážitkov sa môžete tešiť aj na špičkový servis. Chcete sa v pokoji a v suchu prezliecť? Máte po pretekoch hlad? Neviete si rady, ako ste na tom s bežeckou technikou? Nemusíte sa ničoho báť, o všetko sa postaráme!

Zahoďte predštartovnú nervozitu, a obavy o tom kde sa prezlečiete a kam si dáte veci. Na všetkých pretekoch série Behaj lesmi sa o vás skvele postaráme. V zázemí nájdete stan, vnútri ktorého sa môžete v suchu a pohodlne prezliecť. Šatňa je rozdelená pre mužov a ženy zvlášť. Odporúčame si vziať so sebou na preteky veci na prezlečenie. V prípade, že bude pršať, sa môžete prezliecť do sucha. 

ŠATŇA

Neviete, čo s vecami v čase, keď budete na trase? Nechajte si veci u nás po dobu pretekov   postrážiť. Stačí dať na váš batoh alebo tašku pásku označenú vaším štartovým číslom, ktorú nájdete vo svojom štartovom balíčku.

ÚSCHOVŇA VECÍ

Nebojte sa, o hlade vás nenecháme, môžete sa tešiť na bohato zásobené občerstvovacie stanice. Občerstviť sa môžete vodou, elektrolitovými nápojmi, energetickými tabletami od ENERVIT, tyčinkami Fitnes a cereálnymi tyčinkami NESTLÉ, ale aj ovocím. Občerstvovacie stanice sa nachádzajú zhruba na každom 5. kilometri a taktiež aj v cieli.

OBČERSTVOVACIA STANIC

Bojíte sa, že by vám na trati mohli dôjsť sily? Postaráme sa o vás na občerstvovacích staniciach, ale nezanedbajte ani dôkladnú prípravu. Na stánku odborníkov na výživu Enervit si môžete zakúpiť všetko, čo sa vám môže na trati hodiť navyše a s čím bude váš výkon ešte lepší a tiež príjemnejší: energetické gély, tablety, a množstvo ďalších produktov ktoré ťa nakopnú k lepšiemu výkonu. A odporúčame myslieť aj na regeneráciu - u ENERVIT vám radi poradia, čo si dať hneď po pretekoch, nech vás svaly príliš nebolia...

ENERGIA OD ENERVIT

V štartovnom balíčku, ktorý si vyzdvihnete v deň pretekov, nájdete veľa zaujímavých vecí. Samozrejmosťou je štartovné číslo, na ktorom už bude upevnený merací čip, ktorý nebudete musieť po skončení pretekov vracať. Keď sa navyše prihlásite včas, budete mať na štartovnom čísle aj svoje meno. Okrem toho nájdete v štartovnom balíčku aj darčeky od našich partnerov.

ŠTARTOVNÝ BALÍČEK

V zázemí je pre vás pripravených niekoľko mobilných toaliet. Využiť môžete aj umývacie žľaby, aby ste sa mohli po pretekoch opláchnuť.

MOBILNÉ TOALETY A DEZINFEKCIA

Ak ste pri registrácii zadali svoje mobilné číslo, príde vám výsledok pretekov formou SMS. Výsledky sú zároveň vždy vyvesené v zázemí pretekov, svoje umiestnenie aj čas si môžete nájsť priamo pri stánku s časomierou na info tabuliach a kompletné výsledky máte k dispozícii na webe www.behajlesmi.sk, akonáhle dobehne posledný pretekár.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

V rámci každých pretekov myslíme aj na sprievodný program, a to nielen pre vašich blízkych, ktorí vás prišli podporiť. Najviac si užijú hlavne deti. Po každých pretekoch prebieha tombola o hodnotné ceny. Sprievodný program ponúkajú pri svojich stánkoch tiež partneri série Behaj lesmi.

SPRIEVODNÝ PROGRAM

Aby ste si mohli počas dňa doplniť sily aj kvalitných hlavným jedlom, zabezpečujeme pre vás stánky s občerstvením v zázemí pretekov. Neboj sa, hladom ťa po pretekoch umrieť nenecháme a určite si skvele pochutnáš. 

OBČERSTVENIE V ZÁZEMÍ PRETEKOV

Na každých pretekoch vyhlasujeme u detských pretekov Dr.Max dievčatá aj chlapcov na 1.-3. mieste podľa vekových kategórií. U dospelých pretekov vyhlasujeme absolútneho víťaza na jednotlivých trasách (ženy aj muži 1.-3.miesto), víťaza jednotlivých kategórií na oboch trasách (ženy aj muži 1.miesto) a víťaza tímovej súťaže Tandem (1.-3.miesto). Na posledných pretekoch, teda Behaj lesmi Štiavnické vrchy, oceníme aj víťaza celkového hodnotenia Pán lesov a Pani lesov a absolventov všetkých pretekov Behaj lesmi.

CENY A TROFEJE PRE VÍŤAZA

ZAKLADAJÚCI PARTNER

  Lesy SR

HLAVNÍ PARTNERI

  Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

  Craft

PARTNERI

  Continental
  Sportisimo
  Zatopek
  Česká mincovna
  thule
  Enervit
  DB Schenker
  Fitness
  royalbay
  Bachledka
  Malino Brdo
  Nadácia TV JOJ

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

  TV JOJ SPORT

MEDIÁLNI PARTNERI

  tasr
  Behame.sk
  Beh.sk
  running
  Rungo
  trenujeme

Oficialni dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  bRATISLAVA
  MŽP
  žilinský kraj
  bb kraj
  bratislavský kraj
  PSK

Spolupracujeme

  Čičmany
  salamandra
  Hike the world
  Liptov
  Štiavnica
  Upracme Slovensko
  Bratislava region
  OLO
  Bory mall
  Smartemailing
  Freelo