Nová bežecká séria: Behaj lesmi je tu!

18.3.2021   
Foto

V lese to s prichádzajúcou jarou šuští veľkými novinkami. Na Slovensko pribieha nová bežecká séria Behaj lesmi. V susednej Českej republike sa bežecká séria Běhej lesy už po niekoľko rokov teší veľkej obľube nie len medzi bežcami, ale aj rodinami s deťmi a širokou verejnosťou.

Registrácie a lov o štartovné čísla boli práve spustené, tak dlho neváhaj a ulov si štartovné číslo aj Ty! Registruješ sa cez SportID TU. Nezabudni nás tiež sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Strava, kde budú svišťať vždy čerstvé správy z lesa.

Behaj lesmi!

Behaj lesmi je séria 3 bežeckých pretekov v prírode, ktorá láka pretekárov na trasy z 80 % na mäkkom povrchu a zo 100 % na čerstvom vzduchu. Trasy sú starostlivo vybrané a svojou dĺžkou prispôsobené pre bežeckých profíkov, ale pre aj začiatočníkov a deti. Dĺžka tratí je rozdelená na dlhšiu 20 km, strednú 12 km a kratšiu trasu VoltaRUN, ktorá má 5 km. Toto lesné dobrodružstvo sa uskutoční na troch výnimočných slovenských miestach – Devín, Veľká Fatra a Štiavnické vrchy. V lese nie je žiadne wifi, ale sľubujeme, že nájdete lepšie spojenie.

Kde si budeš môcť zabehnúť?

Tím Behaj lesmi má pre svojich lesných parťákov, ktorí sa rozhodnú stať členmi svorky, pripravených hneď niekoľko prekvapení. Vôbec prvé preteky série Behaj lesmi 2021 na Slovensku sa budú odohrávať 19.6.2021 v Devíne. Zažite aj vy túto historickú udalosť na vlastnom kožuchu a vbehnite ochutnať starodávne mýty a nadýchať sa čerstvého vzduchu.

V poradí druhé preteky série sa budú konať 17.7.2021 v malebnom prostredí Veľkej Fatry, kde sa vám naskytne výhľad na nádherné prostredie najmladšieho slovenského národného parku Veľká Fatra a mnoho ďalších zaujímavostí, ktoré pre vás lesný tím chystá.

Poslednými pretekmi série Behaj lesmi 2021 budú preteky v Štiavnických vrchoch, ktoré sa uskutočnia 21.8.2021. Trasa bežcov povedie okolo mnohých krásnych miest, ktoré sú typické pre danú lokalitu.

Naša lesná termínovka:

Majestátne kopce, dychberúce výhľady a krátky návrat do dôb starých povestí a bájí ti zaručia nezabudnuteľný zážitok. Poď si užiť jedinečnú a priateľskú atmosféru pretekov v obklopení prírody a vybehni v ústrety lesnému dobrodružstvu. Registrácie boli práve spustené. Ulov si svoje štartovné číslo TU.

Voltaren

HLAVNÍ PARTNERI

  Voltaren
  Dr. Max

OFICIÁLNÍ PARTNERI

  ON

PARTNERI

  Sportisimo
  Centrum
  Enervit
  Nadace
  Fitness
  musli

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERÍ

  Markíza

MEDIÁLNI PARTNERI

  Pravda
  tasr
  Behame.sk
  štiavnické noviny
  Beh.sk
  running
  Rungo

Oficiální dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  MŽP
  žilinský kraj
  bRATISLAVA
  bb kraj
  SOŠV
  bratislavský kraj

Spolupracujeme

  salamandra
  video
  Hike the world
  Z neba
  Liptov
  Štiavnica
Výživové okénko