VBEHNI S NAMI DO LESA

20.3.2021   
Foto

Tím Behaj lesmi má pre svojich lesných parťákov, ktorí sa rozhodnú stať členmi svorky, pripravených hneď niekoľko prekvapení. Na sociálnych sieťach bude postupne prebiehať odtajňovanie trás jednotlivých pretekov, kde budú môcť lesný parťáci hádať presnú trasu. 

Zaujíma ťa aké lesné novinky pre teba chystáme? V tom prípade nás nezabudni sledovať na Facebooku a Instagrame. Si rovnako súťaživý ako my? Zaujímavé výzvy ťa čakajú taktiež v našom klube na Strave. Naša lesná svorka sa na teba už teší! 

Kde si zabehneš?

Vôbec prvé preteky série Behaj lesmi na Slovensku sa budú odohrávať 19.6.2021 v Devíne. Zažite aj vy túto historickú udalosť na vlastnom kožuchu a vbehnite ochutnať starodávne mýty a nadýchať sa čerstvého vzduchu. 

V poradí druhé preteky série sa budú konať 17.7.2021 v malebnom prostredí Veľkej Fatry, kde sa vám naskytne výhľad na nádherné prostredie najmladšieho slovenského národného parku Veľká Fatra a mnoho ďalších zaujímavostí, ktoré pre vás lesný tím chystá.


Poslednými pretekmi série Behaj lesmi 2021 budú preteky v Štiavnických vrchoch, ktoré sa uskutočnia 21.8.2021. Trasa bežcov povedie okolo mnohých krásnych miest, ktoré sú typické pre danú lokalitu. Uhádnete o aké miesta sa jedná? Súťaž bude prebiehať na instagramovom profile @behajlesmi.


Voltaren

HLAVNÍ PARTNERI

  Voltaren
  Dr. Max

OFICIÁLNÍ PARTNERI

  ON

PARTNERI

  Sportisimo
  Centrum
  Enervit
  Nadace
  Fitness
  musli

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERÍ

  Markíza

MEDIÁLNI PARTNERI

  Pravda
  tasr
  Behame.sk
  štiavnické noviny
  Beh.sk
  running
  Rungo

Oficiální dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  MŽP
  žilinský kraj
  bRATISLAVA
  bb kraj
  SOŠV
  bratislavský kraj

Spolupracujeme

  salamandra
  video
  Hike the world
  Z neba
  Liptov
  Štiavnica
Výživové okénko