Newsletter

Riško má výpadky zraku, opustil futbal a našiel nový sen

29.5.2021   
Foto

Pomáhame s Nadáciou MarkízaV rámci jednotlivých pretekov série Behaj lesmi , môžeš prispieť finančnou čiastkou na rodinu v zložitej životnej situácii, ktorá sa stará o handicapované dieťa. Tvoj príspevok na charitatívnych pretekoch VoltaRUN bude v plnej výške venovaný práve na potreby vybranej rodiny. Vyraz na Behaj lesmi Veľká Fatra a pomôž Riškovi. Poďme si Riška predstaviť.

Riško začal mať ako desaťročný výpadky zraku v zornom poli, kvôli genetickej poruche. Riško v tom čase  hrával futbal na pozícii útočníka a pre chorobu musel tento šport opustiť. Keďže nechcel sedieť doma, začal behať za sprievodu navádzača, ktorý informuje o prekážkach na ceste. V zime sa mu, vďaka SPV, naskytla aj možnosť vyskúšať paraalpské lyžovanie a to, Riška, chytilo za srdce. Žiaľ, pre nepriaznivú epidemickú situáciu v súvislosti s vírusom Covid-19 toho túto zimu veľa nenalyžoval.

Vybrané peniaze v rámci Behaj lesmi, by Riškovi pomohli umožniť zúčastniť sa na lyžiarskom sústredení na ľadovci v Stubai, ktoré by absolvoval spolu so svojím navádzačom a pod odborným vedením trénera.

Za každý kilometer, ktorý zdoláte v rámci VoltaRUN alebo všetkých ostatných pretekov série Behaj lesmi, prispejeme prostredníctvom Nadácie Markíza 0,1 € aj Viktorke. Zúčastniť sa môže celá rodina a čím viac sa vás zúčastní, tým väčšia bude príspevok aj zábava počas pretekov.

Registračný poplatok k behu VoltaRUN je 10 € a celá suma ide taktiež na pomoc Viktorke. Pomáhať môžete aj nákupom – 10 € deťom totiž prispejeme aj za každý kilometer zakúpených produktov Voltaren.* Voltaren prispeje za 1.-100. pretekára 6 € na Nadáciu Markíza na pomoc deťom s postihnutím pohybového aparátu. Za každého ďalšieho pretekára potom 10 €.

 

Ďakujeme, že pomáhate! Nadácia Markíza, bankové spojenie UniCredit bank, a.s.

SK09 1111 0000 0003 3322 2111 

www.nadacia.markiza.sk

 

Pred použitím si pozorne prečítajte príbalovú informáciu. O prípadných rizikách a vedľajších účinkoch sa poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom. Voltaren Forte 2,32% gél, Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gél, Voltaren 140 mg liečivá náplasť sú lieky na vonkajšie použitie. Voltaren Rapid 25 mg mäkké kapsuly, Voltaren Actigo Extra 25 mg obalené tablety jsou lieky na vnútorné použitie. Obsahujú diklofenak. V prípade otázok kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, e-mail: cz.info@gsk.comPrípadné nežiaduce účinky prosím hláste na: sk-safety@gsk.com. Ochranné známky sú vlastnené alebo licencované skupinou spoločností GSK. ©2021 skupina spoločností GSK alebo poskytovateľ príslušnej licencie. Multivitaminy Centrum sú výživové doplnky.

ZAKLADAJÚCI PARTNER

  Lesy SR

HLAVNÍ PARTNERI

  Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

  ON

PARTNERI

  Sportisimo
  Gorenje
  Enervit
  Birell
  Fitness
  Bachledka
  Malino Brdo
  Nadácia TV JOJ
  thule
  Zatopek

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

  TV JOJ SPORT

MEDIÁLNI PARTNERI

  tasr
  Behame.sk
  Beh.sk
  running
  Rungo
  trenujeme

Oficialni dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  bRATISLAVA
  MŽP
  žilinský kraj
  bb kraj
  SOŠV
  bratislavský kraj
  Devínská nová Ves
  SAZ
  PSK

Spolupracujeme

  Čičmany
  salamandra
  Hike the world
  Liptov
  Štiavnica
  solubrand
  Rozbehame Slovensko
  Hikemates
  Upracme Slovensko
  Bratislava region
  OLO
  Bory mall
  KRAJ
  Objav udržitelné slovensko