Newsletter

Viete, že...

2.9.2021   
Foto

Minulý rok prebehla prvá spolupráca medzi značkou Voltaren a sériou bežeckých pretekov Běhej lesy. Výsledkom tejto spolupráce je beh „VoltaRUN“, ktorého cieľom je pomáhať vybraným deťom s postihnutím pohybového aparátu. Vďaka úspechu z minulého roku, kedy sa vybralo 834 954 Kč, sa spolupráca konala v ČR i tento rok. Navyše sa nám v tomto roku podarilo rozšíriť spoluprácu i na územie Slovenskej republiky!

Viete, že...

VoltaRUN beh má za cieľ pomôcť vybraným deťom s výrazným obmedzením pohybového aparátu. to nesúťažné behy a chôdze pre malých i veľkých, pre doprovod pretekárov, hendikepovaných alebo pre tých, ktorí si zatiaľ na klasické trasy seriálu Behaj lesmi netrúfnu. VoltraRUN je tu skrátka pre všetkých, ktorí si chcú užiť radosť z pohybu v prírode, bez ohľadu na vek alebo kondíciu.

Tento rok si v rámci českého VoltaRUNu môžete zabehať v 8 lokalitách. Konkrétne v Slavkovskom lese, na Vysočine, v Lednici, Brdoch, Bílé, na Karlštejne, v Jizerské či Boleticiach. Sezóna českého VoltaRUNu trvá už od 5. júna 2021 a zakončená bude 11. septembra behom v Boleticiach. A akým deťom sa bude v Česku pomáhať? Eliške, Miške, dvom Aničkám, Valérii, Karolínke, Zuzanke a Adamkovi. Ich príbehy si už teraz môžete prečítať na stránkach Behaj lesmi.

Značka Voltaren, ktorá spadá pod farmaceutický koncern GSK, v súlade so svojím sloganom pomáha tým, ktorí nemali také štastie, aby mohli zažiť radosť z pohybu.

V rámci jednotlivých pretekov možno rôznymi spôsobmi prispieť finančnou čiastkou rodinám v zložitej životnej situácii, ktoré sa starajú o hendikepované dieťa. Princíp prispievania je na každom preteku rovnaký.

Za každý kilometer, ktorý pretekári vo všetkých pretekoch seriálu zdolajú, daruje výrobca produktov Voltaren 0,01 EUR na pomoc postihnutým rodinám.* Taktiež možno prispieť účasťou na špeciálnom nezávodnom behu VoltaRUN, ktorý sa líši kratšou trasou vhodnou i pre seniorov, malé deti či mamičky s kočíkmi. Celý registračný poplatok za VoltaRUN, ktorý stojí 10 EUR dostávajú rodiny v plnej výške.

* Maximálna výška finančnej pomoci za odbehnuté kilometre v rámci všetkých bežeckých pretekov Behaj lesmi 2021 činí 4 500 EUR

Tento rok sa uskutočnilo už 5 pretekov z celkových ôsmich v Českej republike a tri z troch na Slovensku.

V nasledujúcom článku sa môžete dozvedieť viac o rodinách, pre ktoré sa preteky bežali, preto nás určite sledujte.

 

Pred použítím si pozorne prečítajte príbalovú informáciu. O prípadných rizikách a vedľajších účinkoch sa poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom. Lieky Voltaren Forte 2,32 % gél a Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gél obsahujú diclofenacum diethylaminum. Voltaren 140 mg liečivá náplasť obsahuje diclofenacum natricum. Lieky sú určené na vonkajšie použitie. Lieky Voltaren Actigo Extra 25 mg, obalené tablety a Voltaren Rapid 25 mg, mäkké kapsuly obsahujú diclofenacum kalicum a sú určené na vnútorné použitie. Hrejivé náplasti VoltaTherm sú zdravotnícke pomôcky určené na úľavu od bolesti chrbta. VoltActive Kolenná bandáž a VoltActive Členková bandáž sú zdravotnícke pomôcky.
V prípade otázok kontaktujte prosím:  GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, e-mail:  cz.info@gsk.comPrípadné nežiaduce účinky prosím hláste nask-safety@gsk.com. Ochranné známky sú vlastnené alebo licencované skupinou spoločností GSK. ©2021 skupina spoločností GSK alebo poskytovateľ príslušnej licencie. 
Voltaren

HLAVNÍ PARTNERI

  Voltaren
  Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

  ON

PARTNERI

  Sportisimo
  Centrum
  Enervit
  Nadace
  Fitness
  musli
  Malino Brdo
  B&O

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

  Markíza

MEDIÁLNI PARTNERI

  Pravda
  tasr
  Behame.sk
  štiavnické noviny
  Beh.sk
  running
  Rungo
  trenujeme
  s Dětmi

Oficiální dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis
  Lunys

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  MŽP
  žilinský kraj
  bRATISLAVA
  bb kraj
  SOŠV
  bratislavský kraj

Spolupracujeme

  salamandra
  video
  Hike the world
  Z neba
  Liptov
  Štiavnica
  Devínská nová Ves
  solubrand
Výživové okénko