Newsletter

Behaj lesmi spúšťa novú, ešte nadupanejšiu sezónu 2022

12.11.2021   
Foto

V našej výzve Naproti Behaj lesmi ste nám minulý týždeň pomohli odhaliť termíny a lokality novej sezóny 2022. Ako už viete čaká nás celkom 5 zastávok na Slovensku a 8 v Českej republike. Ponúkame teda celkovo až 13 zastávok lesného dobrodružstva. Konečne si môžeme z plného hrdla zavolať do lesov: Spúšťame registrácie na nový ročník! Od dnes do 21.11. majú vďaka nášmu novému partnerovi Mastercard prednostné právo registrácie všetci držitelia platobnej karty Mastercard. Navyše so zľavou 20% na všetky preteky. Táto zľava bude naďalej platná počas celej sezóny až do naplnenia kapacity pretekov, stačí štartovné zaplatiť kartou Mastercard. Od 22.11. sa potom registračné brány otvoria úplne všetkým. Ako bude vyzerať nová sezóna?

S Behaj lesmi začíname na jar a uzatvárame leto 

Ako aj minulú, historickú prvú sezónu Behaj lesmi, aj tú ďalšiu budeme štartovať v objatí hradu Devín. Rozkvitnutý jarný Devín si budeš môcť prebehnúť už 7.5.2022 a lesy  Devínskej Kobyly zastihneš ešte krásne posiate medvedím cesnakom, ktorý ťa bude viesť do cieľa. Ako sa hovorí Máj je lásky čas a kde by sme si ho lepšie užili než v romantických Čičmanoch už 28.5.2022. Behaj lesmi Čičmany sú tohtoročnou novinkou, ktorá v sebe nesie jedinečnú symboliku, na ktorú sme všetci právom hrdí. Prebehneš sa kotlinou Strážovských vrchov a načerpáš mnoho inšpirácie a motivácie z krásnej prírody a ľudového dedičstva.

Aby jedna novinka nebola málo, lesný tím si pripravil ďalšiu parádu, v podobe pretekov Behaj lesmi Bachledova dolina 11.6.2022. Chceš sa cítiť voľný ako vták v korunách stromov? Tieto pocity ťa čakajú na tretej zastávke , ktorej súčasťou bude aj prebeh Chodníku korunami stromov. Na vlastnom kožuchu zažiješ nadšenie z majestátnych Belianskych Tatier a krásny prebeh hrebeňom Spišskej Magury. Letné prázdniny odomknú preteky Behaj lesmi vo Veľkej Fatre, ktoré si odbehneš druhú júlovú sobotu 9.7.2022. Na vrchol Malinô Brda ťa vyvezie lanovka a vyštartuješ vpred smerom k lesným chodníčkom Veľkej Fatry cez malebnú dedinku Vlkolínec, ktorá patrí do svetového dedičstva UNESCO. Čerešničkou na záver budú nádherné Štiavnické vrchy, ktorými uzavrieme druhú sezónu Behaj lesmi v sobotu 20.8.2022. Jedinečné tajchy, Štiavnická Kalvária a nádherná príroda budú odmenou za desiatky kilometrov v nohách.

Či už si skúsený pretekár, alebo bežecký nováčik, pretekoch Behaj lesmi si každý nájde svoju ideálnu trasu. Ako aj minulý rok, Behaj lesmi prináša kratšiu cca 10-12 km trasu a dlhšiu 20-22 km trasu. Samozrejmosťou bude aj 3 - 5 km trasa VoltaRUN a Detské preteky Dr. Max, ktoré budú súčasťou všetkých piatich zastávok.


Zľavy a výhody od nášho nového partnera Mastercard

Mať kartu Mastercard sa v sezóne 2022 určite oplatí. Zaistí ti totiž prednostný vstup k registrácii na preteky Behaj lesmi už o týždeň skôr (tj od 15. 11. 2021) ako ostatným (od 22. 11. 2021) a hlavne super 20% zľavu na všetky preteky. Táto zľava bude naďalej platná počas celej sezóny až do naplnenia kapacity jednotlivých pretekov, stačí štartovné zaplatiť kartou Mastercard. Okrem týchto výhod chystáme spoločne s partnerom Mastercard aj mnohé ďalšie zážitky a benefity, na ktoré si môžeš začať pomaly brúsiť zuby! Viac si o výhodách prečítaj tu.

Vianoce sú za bukom

Čas pokoja, radosti a lásky (nielen k behu). Aby sme vás tiež potešili, pripravili sme si pre vás hneď niekoľko prekvapení na našom e-shope radostzesportu.cz. Už čoskoro budú v ponuke klasické aj vianočné poukazy. Sleduj naše siete a web, aby ti nič neuniklo! 

Bratři z Běhej lesy ťa pozývajú do českých lesov

Ako aj minulý rok, na Běhej lesy v Čechách si budeš môcť aj v sezóne 2022 odbehnúť až 8 zastávok. Najbližšie našim hraniciam budeš môcť odštartovať sezónu už 23.4.2022 v nádhernej Lednici. Prebehneš sa Lednicko-valtickým areálom, ktorý je súčasťou svetového dedičstva UNESCO. V máji, konkrétne 21. 5. 2022 sa pobeží Běhej lesy Karlštejn, ktorý ťa okrem iného vpustí aj do bežne uzavretého lomu Veľká Amerika. Ďalej sa v Čechách stretneme na najtrailovejšom závode sezóny v Milovech na Vysočine, ktoré si určite zamiluješ v sobotu 4. 6. 2022! O tri týždne neskôr, 25. 6. 2022 okúsiš rozprávkový Slavkovský les, oázu pokoja bez signálu uprostred kúpeľného trojuholníka.

Letné prázdniny odomknú 16. 7. 2022 v bývalom vojenskom obvode Brdy v hlbokých brdských lesoch. Začiatkom augusta, 6. 8. 2022 zamierime do nádherných Beskýd, kde sa na štart necháš vyviezť lanovkou a až potom, čo sa pokocháš nebeským výhľadom, si odštartuješ preteky. Následne pobežíme 27. 8. 2022 do Jizerek, kde na teba už štandardne čaká trasa legendárnej Jizerskej 50. V zime na bežkách, v lete po svojich! Sezónu ukončíme nočnými pretekmi v šumavských Boleticiach. Ver, že na to si budeš chcieť posvietiť 10. 9. 2022!

 

Voltaren

HLAVNÍ PARTNERI

  Voltaren
  Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

  ON

PARTNERI

  Mastercard
  Sportisimo
  Centrum
  Enervit
  Nadace
  Fitness
  musli
  Malino Brdo
  Birell

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

  Markíza

MEDIÁLNI PARTNERI

  Pravda
  tasr
  Behame.sk
  štiavnické noviny
  Beh.sk
  running
  Rungo
  trenujeme
  s Dětmi

Oficialni dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis
  Lunys

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  MŽP
  žilinský kraj
  bRATISLAVA
  bb kraj
  SOŠV
  bratislavský kraj

Spolupracujeme

  salamandra
  video
  Hike the world
  Z neba
  Liptov
  Štiavnica
  Devínská nová Ves
  solubrand
  Rozbehame Slovensko
Výživové okénko