Newsletter

DARČEKOVÉ POUKAZY A VIANOČNÉ POUKAZY BEHAJ LESMI. POŠLI SVOJU SVORKU DO LESA!

19.11.2021   
Foto

Vianočné darčeky. Tie sú vždy tvrdým orieškom. Pomôžeme ti ho tento rok rozlúsknuť. Daruj zážitok! Pošli členov svojej svorky pekne do lesa na čerstvý vzduch a za športovými výkonmi.

Svetrov a ponožiek majú tvoji parťáci určite veľa, ale zážitkov nie je nikdy dosť. A pretekmi Behaj lesmi navyše každý prospeje svojmu zdraviu. Obdaruj členov svojej lesnej svorky alebo vyzvi parťákov, nech namiesto zimného spánku oprášia a nasadia topánky na labky. Pod stromčekom určite vykúzliš pár úsmevov. A ako na to? Neboj, všetko zvládneš z pohodlia svojho brlohu. Stačí objednať darčekový poukaz na ľubovoľné preteky alebo viac pretekov série Behaj lesmi a máš po starostiach!

Po vyplnení krátkeho formulára a zaplatení kartou ti na e-mail pristane elektronický PDF poukaz. Ten už stačí len vytlačiť a obdarovaný sa potom pod zľavovým kódom jednoducho prihlási v registračnom systéme SportID na konkrétne preteky.

Vďaka darčekovému poukazu má člen tvojej svorky zaistené preteky zadarmo. Odporúčame však včasné prihlásenie - registráciu s darčekovým poukazom je nutné vykonať najneskôr 14 dní pred štartom jednotlivých pretekov alebo pred naplnením kapacity pretekov. Tak, nech ti to neutečie! Darčekový poukaz môžeš objednať tu, a to až do Vianoc.

A ak predsa chceš spojiť zážitok aj s hmotným darčekom, čo tak objednať aj drevený poukaz ako doplnok do brlohu? Na jeho získanie jednoducho v rámci objednávky zaškrtni možnosť "Zaslať drevený poukaz". Starostlivo ho pre teba zabalíme.

Drevený poukaz nemožno doobjednať spätne a nie je možné naň napísať odkaz. Cena jedného kusu je 8 EUR a posledná možnosť objednania je 15. decembra, aby sme mohli zaručiť, že ho dostaneš ešte pred štedrovečernou večerou. Poukazy budeme odosielať hromadne v niekoľkých várkach. Tak na to šliapni, nech ti Behaj lesmi neutečú!

PS.: fotka je ilustračná, pre predstavu z českých Běhej lesy, aktuálna k Behaj lesmi bude doplnená. :) 

Voltaren

HLAVNÍ PARTNERI

  Voltaren
  Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

  ON

PARTNERI

  Mastercard
  Sportisimo
  Centrum
  Enervit
  Nadace
  Fitness
  musli
  Malino Brdo
  Birell

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

  Markíza

MEDIÁLNI PARTNERI

  Pravda
  tasr
  Behame.sk
  štiavnické noviny
  Beh.sk
  running
  Rungo
  trenujeme
  s Dětmi

Oficialni dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  CAT CUT
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis
  Lunys

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  MŽP
  žilinský kraj
  bRATISLAVA
  bb kraj
  SOŠV
  bratislavský kraj

Spolupracujeme

  salamandra
  video
  Hike the world
  Z neba
  Liptov
  Štiavnica
  Devínská nová Ves
  solubrand
  Rozbehame Slovensko
Výživové okénko