Newsletter

VoltaRUN je opäť tu, tentokrát s novou myšlienkou

7.6.2022   
Foto

Bežecká sezóna je už v plnom prúde a s ňou aj bežecký seriál Behaj lesmi, ktorý odštartoval prvým pretekom 7. mája v Devíne.

V rámci tohto seriálu opät funguje aj beh „VoltaRUN“. VoltaRUN je krátky, nenáročný beh v dĺžke 3-5 km, vhodný pre malých aj veľkých, pre doprovod pretekárov, hendikepovaných alebo pre tých, ktorí si zatiaľ na klasické trasy seriálu Behaj lesmi netrúfnu. Je tu skrátka pre všetkých, ktorí si chcú užiť pobyt v prírode, bez ohľadu na vek alebo kondíciu. Jeho hlavným cieľom je však pomáhať ľuďom, ktorí nemali také šťastie, aby si mohli naplno užívať radosť z pohybu.

Minulý rok bol pre VoltaRUN premiérovým rokom na Slovensku. Na pomoc deťom s postihnutím pohybového aparátu sa vybralo skvelých 6 356 EUR. Vybrané peniaze putovali konkrétne Viktorke, Riškovi a Martinkovi.

Tento rok však dochádza k miernej zmene konceptu. Pretože hlavným partnerom behu je značka Voltaren, ktorej produkty sú vhodné predovšetkým pre staršiu cieľovú skupinu ľudí trpiacich bolesťou, bola snaha aj celú myšlienku behu viac stotožniť práve s pomocou seniorom. Partnerom organizátora VoltaRUNu je aj značka výživových doplnkov Centrum, ktorá spadá pod rovnakú spoločnosť ako značka Voltaren.

Vybrané peniaze tak tento rok poslúžia seniorom a domovom dôchodcov v okolí lokalít pretekov. Dobrou správou je, že oproti minulému roku se novo pobeží  v Čičmanoch a Bachledovej Doline, takže celková vybraná čiastka bude ešte vyššia ako vlani.

Aj naďalej je VoltaRUN rodinnou spoločenskou záležitosťou, kde nejde o to vyhrať, ale užiť si spoločné chvíle, radosť z pohybu a prispieť na dobrú vec. Tak neváhajte a dorazte na dalšie preteky!

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľa. O správnom použití lieku sa poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom. Voltaren Forte 2,32% gél, Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gél, Voltaren 140 mg liečivá náplasť sú lieky na vonkajšie použitie. Voltaren Rapid 25 mg mäkké kapsuly, Voltaren Actigo Extra 25 mg obalené tablety sú lieky na vnútorné použitie. Lieky obsahujú diklofenak. Hrejivá náplasť VoltaTherm je zdravotnícka pomôcka.

V prípade otázok kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, e-mail: cz.info@gsk.com. Prípadné nežiadúce účinky prosím hláste na: sk-safety@gsk.com. Ochranné známky sú vlastnené alebo licencované skupinou spoločností GSK. ©2022 skupina spoločností GSK alebo poskytovateľ príslušnej licencie.

Multivitamíny Centrum sú výživové doplnky.

Dátum vypracovania materiálu: 06/2022

PM-SK-CNT-22-00004

Voltaren

ZAKLADAJÚCI PARTNER

  Lesy SR

HLAVNÍ PARTNERI

  Voltaren
  Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

  ON

PARTNERI

  Mastercard
  Sportisimo
  Garmin
  Centrum
  Gorenje
  Enervit
  Birell
  Fitness
  Bachledka
  Malino Brdo
  Nadácia TV JOJ
  thule
  Zatopek

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

  TV JOJ SPORT

MEDIÁLNI PARTNERI

  tasr
  Behame.sk
  Beh.sk
  running
  Rungo
  trenujeme

Oficialni dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  MŽP
  žilinský kraj
  bRATISLAVA
  bb kraj
  SOŠV
  bratislavský kraj
  Devínská nová Ves
  SAZ

Spolupracujeme

  Čičmany
  salamandra
  Hike the world
  Liptov
  Štiavnica
  solubrand
  Rozbehame Slovensko
  Hikemates
  Upracme Slovensko
  Bratislava region
  OLO
  Bory mall
  KRAJ
  Objav udržitelné slovensko
Výživové okénko