Newsletter

Komu a ako tento rok VoltaRUN pomáha?

10.6.2022   
Foto

V minulom článku sme si pripomenuli, o čom je charitatívny beh VoltaRUN a predstavili nový koncept pre túto sezónu, ktorý spočíva v pomoci seniorom a vybraným domovom dôchodcov, prípadne centrám sociálnych služieb. Poďme si bližšie vysvetliť ako táto pomoc vyzerá.

Pomôcť môže každý účastník, ktorý sa na VoltaRUN prihlási. Registračný poplatok je 10 € a celá táto čiastka ide na pomoc seniorom. Ďaľším dôležitým faktorom sú zabehnuté kilometre, a to nie len v rámci behu VoltaRUN, ale aj v ostatných pretekoch seriálu Behaj lesmi. Tu vstupuje do hry hlavný partner značka Voltaren. Tá za každý tento ubehnutý kilometer prispeje prostredníctvom Nadácie Joj 0,1 €. Ďalej taktiež Voltaren prispeje Nadácii Joj 6 € za prvého až stého účastníka VoltaRUNu. Za každého ďaľšieho účastníka potom prispeje 10 €.

Všetky tieto prostriedky pôjdu do jednotlivých domovov dôchodcov kde poslúžia na nákup pomôcok spojených so zvyšovaním mobility seniorov a pomôžu im tak aspoň čiastočne vrátiť radosť z pohybu.

A akých domovov a centier sociálnych služieb sa pomoc týka? Prvý pretek v lokalite Devín sa bežal pre Domov dôchodcov Pažítková 2, Bratislava. Premiérový pretek v Čičmanoch bol venovaný Centru sociálnych služieb SLOVEN. Taktiež lokalita tretieho preteku v Bachledovej doline privíta svoj prvý VoltaRUN a výťažok bude poskytnutý Senioru Tatry. Štvrtý pretek sa pobeží už v známej lokalite z minulého roka - Veľkej Fatre. Prostriedky pôjdu domovu seniorov „Senires Ružomberok“. Sezónu opäť zakončí pretek Štiavnické vrchy, ktorý sa pobeží pre seniorov z Domova života.

Veríme, že nová myšlienka si nájde minimálne rovnaký počet priaznivcov ako minulý ročník. Sezóna pokračuje už 11. júna pretekom v Bachledovej doline. Tak neváhajte a registrujte sa!

 

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľa. O správnom použití lieku sa poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom. Voltaren Forte 2,32% gél, Voltaren Emulgel 11,6 mg/g gél, Voltaren 140 mg liečivá náplasť sú lieky na vonkajšie použitie. Voltaren Rapid 25 mg mäkké kapsuly, Voltaren Actigo Extra 25 mg obalené tablety sú lieky na vnútorné použitie. Lieky obsahujú diklofenak. Hrejivá náplasť VoltaTherm je zdravotnícka pomôcka.

V prípade otázok kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, e-mail: cz.info@gsk.com. Prípadné nežiadúce účinky prosím hláste na: sk-safety@gsk.com. Ochranné známky sú vlastnené alebo licencované skupinou spoločností GSK. ©2022 skupina spoločností GSK alebo poskytovateľ príslušnej licencie.

 

Dátum vypracovania materiálu: 06/2022

PM-SK-VOLT-22-00028

Voltaren

ZAKLADAJÚCI PARTNER

  Lesy SR

HLAVNÍ PARTNERI

  Voltaren
  Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

  ON

PARTNERI

  Mastercard
  Sportisimo
  Garmin
  Centrum
  Gorenje
  Enervit
  Birell
  Fitness
  Bachledka
  Malino Brdo
  Nadácia TV JOJ
  thule
  Zatopek

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

  TV JOJ SPORT

MEDIÁLNI PARTNERI

  tasr
  Behame.sk
  Beh.sk
  running
  Rungo
  trenujeme

Oficialni dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  MŽP
  žilinský kraj
  bRATISLAVA
  bb kraj
  SOŠV
  bratislavský kraj
  Devínská nová Ves
  SAZ

Spolupracujeme

  Čičmany
  salamandra
  Hike the world
  Liptov
  Štiavnica
  solubrand
  Rozbehame Slovensko
  Hikemates
  Upracme Slovensko
  Bratislava region
  OLO
  Bory mall
  KRAJ
  Objav udržitelné slovensko
Výživové okénko