Newsletter

DRUHÝ RAZ V SEZÓNE PREKONANÁ HRANICA 1000 BEŽCOV! SÉRIA BEHAJ LESMI SI PO ROKU OPÄŤ PODMANILA VEĽKÚ FATRU

10.7.2022   
Foto

Začiatok leta ako z veľkej knihy zažilo stredisko Malinô Brdo, kde sa uskutočnili štvrté a zároveň predposledné preteky sezóny Behaj lesmi. Príjemné bežecké počasie a krásne trasy vedúce naprieč Vlkolíncom či Čutkovskou dolinou nakoniec prilákali dokopy 1023 bežkýň a bežcov, čo je druhý najvyšší počet v histórii Behaj lesmi!

Prví si pre svoju ekologickú medailu dobehlI malí slimáčikovia a srnčiaci na detských pretekoch Dr.Max. Predposledné preteky si užilo celkovo 179 detí v šiestich kategóriách a krásne Liptovské prostredie iba zvýraznilo ich skvelé atletické výkony. Z Malina Brda si decká odniesli aj tričko od hlavného partnera pretemov Dr.Max či suprové výhry v tombole.  

Druhou časťou programu bol charitatívny VoltaRUN, u ktorého finančný výťažok zo štartovného aj za každý ubehnutý kilometer pomáha seniorom zo slovenských domovov dôchodcov zakúpiť rehabilitačné a pohybové pomôcky pre seniorov. Za podpory Nadácie JOJ, ktorá VoltaRUN zastrešuje, sa získalo 3 047 €. Peniažky tentokrát poslúžia zariadeniu Senires Ružomberok.

Predposledná zastávka sezóny, za podpory zakladajúceho partnera Lesy Slovenskej republiky, vygradovala svojím hlavným programom od 13. hodiny. Kráľom 20-kilometrovej trasy sa stal s časom 1:21:05 hodiny Matej Páleník, kým medzi ženami si víťazstvo ulovila Viera Slivková za 1:31:30 hodiny. Lesnícku jedenástku ovládol v mužskej kategórii Radovan Tomeček za 40:34 minút a ako prvá žena do cieľa 11-ky dobehla Zuzana Adamčíková za 47:05 minút.

Štvrté preteky Behaj lesmi sú úspešne za nami a tým sa obľúbená bežecká séria priblížila k cieľovej páske sezóny 2022! Bežecký zlatý klinec nastane v krásnom prostredí na pretekoch Behaj lesmi Štiavnické vrchy 20.8.2022. Lov štartových čísel pokračuje na webe www.behajlesmi.sk.

Voltaren

ZAKLADAJÚCI PARTNER

  Lesy SR

HLAVNÍ PARTNERI

  Voltaren
  Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

  ON

PARTNERI

  Mastercard
  Sportisimo
  Garmin
  Centrum
  Gorenje
  Enervit
  Birell
  Fitness
  Bachledka
  Malino Brdo
  Nadácia TV JOJ
  thule
  Zatopek

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

  TV JOJ SPORT

MEDIÁLNI PARTNERI

  tasr
  Behame.sk
  Beh.sk
  running
  Rungo
  trenujeme

Oficialni dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  bRATISLAVA
  MŽP
  žilinský kraj
  bb kraj
  SOŠV
  bratislavský kraj
  Devínská nová Ves
  SAZ

Spolupracujeme

  Čičmany
  salamandra
  Hike the world
  Liptov
  Štiavnica
  solubrand
  Rozbehame Slovensko
  Hikemates
  Upracme Slovensko
  Bratislava region
  OLO
  Bory mall
  KRAJ
  Objav udržitelné slovensko
Výživové okénko