Newsletter

Tipy na vianočné darčeky z krmelca CRAFT

11.12.2023   
Foto

Vianoce sa neúprosne blížia a asi všetci z nás chceme potešiť svojich blízkych darčekom, ktorý ocenia a budú ho s radosťou používať. U bežcov je to náročné – väčšina z nás má hromadu rôzneho oblečenia a doplnkov, takže je dosť ťažké vymyslieť niečo, čo sa bude určite hodiť. Na druhú stranu – mäkký darček musí dostať každý!

CRAFT PRO Active Extreme X používajú nielen elitní športovci pri pretekoch alebo v tréningu, ale aj množstvo hobíkov, ktorí jednoducho chcú skvelé funkčné prádlo. K dokonalosti vyšperkovaný spôsob pletenia vlákien a ich unikátna štruktúra prináša výnimočné vlastnosti. Veľmi rýchly odvod potu, skvelá termoregulácia, nízka gramáž, ale aj využitie recyklovaných materiálov – to sú hlavné prednosti tejto švédskej ikony vo funkčnom prádle. Najťažšie tak bude vybrať správnu farbu. 

Nie každému sa chce behať v chladných alebo mrazivých dňoch. Čo ak má v skrini bundu, ktorá spoľahlivo ochráni pred chladom, vetrom alebo snežením. Bunda, ktorá má skvelý strih a atraktívny design. To je presne CRAFT ADV SubZ. Celorozopínaciu alebo radšej cez hlavu?

Nohavice, ktoré sa hodia nielen na beh, ale na akúkoľvek aktivitu v chladných dňoch. To sú CRAFT ADV Essence Warm Wind. Z prednej časti spoľahlivá ochrana proti vetru, vzadu naopak elastický a veľmi priedušný materiál, ktorý spoľahlivo odvedie pot a prebytočné teplo od tela preč.

Premýšľate o menšom darčeku? Čo tak rukavice, ktoré spoľahlivo zahrejú aj vo veľmi chladných dňoch? Prstové rukavice CRAFT ADV Lumen Fleece Hybrid majú skryté vrecko, v ktorom schováte ďalšiu vrstvu, ktorú prekryjete prstami v prípade chladnejšieho počasia. Výhodou je aj silné reflexné ošetrenie. Bude sa viac hodiť klasický čierny variant alebo snáď kombinácia viacerých farieb?

 

ZAKLADAJÚCI PARTNER

  Lesy SR

HLAVNÍ PARTNERI

  Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

  Craft

PARTNERI

  Continental
  Sportisimo
  Zatopek
  Česká mincovna
  thule
  Enervit
  Fitness
  Bachledka
  Malino Brdo
  Nadácia TV JOJ

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

  TV JOJ SPORT

MEDIÁLNI PARTNERI

  tasr
  Behame.sk
  Beh.sk
  running
  Rungo
  trenujeme

Oficialni dodávatelia

  Johnny Servis
  Žaket
  Onlinesystem
  TKF
  Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

  bRATISLAVA
  MŽP
  žilinský kraj
  bb kraj
  SOŠV
  bratislavský kraj
  Devínská nová Ves
  SAZ
  PSK

Spolupracujeme

  Čičmany
  salamandra
  Hike the world
  Liptov
  Štiavnica
  solubrand
  Rozbehame Slovensko
  Upracme Slovensko
  Bratislava region
  OLO
  Bory mall
  Objav udržitelné slovensko
  Smartemailing
  Freelo