Newsletter

Štartová listina:
Behaj lesmi Bachledova dolina Lesnícka 11

# meno rok klub zapl.
10072 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Beck, Marek 1979 Áno
10091 Beckova, Martina 1985 Áno
10092 Mondočko, Maroš 1988 Áno
10093 Masaryková, Eva 1992 Bratislava runners Áno
10094 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Békéši, Erik 1989 Áno
10095 Petríková, Miriam 1969 KERIC Áno
10096 Petrik, Martin 1971 KERIC Áno
10097 Kolář, Milan 1977 Áno
10098 Vaňková, Lucie 1982 Šneci v běhu, dobrovolnik jizerska 50 Áno
10099 Čálek, Ondřej 1979 Šneci v běhu Áno
10100 Strnadová, Markéta 1984 Šneci v Běhu Áno
10101 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Veselá, Jarmila 1973 Áno
10102 Sabaček, Peter 1984 Áno
10103 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Mrkvicova, Maria 1972 Áno
10104 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Mrkvica, Miroslav 1971 Áno
10105 Imre, Tomas 1986 Áno
10090 Hoss, Miroslav 1975 Žarnovický bežci Áno
10089 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Áno
10088 Goliaš, Peter 1986 Áno
10073 Urban, Peter 1979 Áno
10074 Urbanova, Maria 1980 Áno
10075 Szuperakova, Zuzana 1986 Áno
10076 Kolhánek, Norbert 1977 Nectel running team Áno
10077 Forgáč, Jozef 1985 Active Life Team Áno
10078 Štefina, Michal 1990 Áno
10079 Zodlová, Katarína 1975 SHEruns Áno
10080 Zodl, Ján 1971 Áno
10081 Karabčíková, Helena 1970 Rescue Áno
10082 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Klamo, Ján 1997 Áno
10083 Hinca, Martin 1993 Áno
10084 Ježková, Kateřina 1991 PVZP Áno
10085 Šabová, Lenka 1987 Áno
10086 Šabo, Martin 1986 Áno
10087 Ivanová, Martina 1976 Áno
10229 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Gerecová, Katarína 1981 Áno
10106 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Peti, Matej 1997 Áno
10107 Vještica, Dávid 1995 Áno
10108 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Opavský, Peter 1988 Maxáci v pohybe Áno
10127 Vargová, Soňa 1998 Áno
10128 Angelovič, Marcel 1998 Áno
10129 Ižarík, Boris 1995 Áno
10130 Vanečko, Martin 1991 PretekaRys/Baník Hôrka Áno
10131 Kováč, Petr 1969 Áno
10132 Antošová, Jana 1978 Áno
10133 Petrik, Patrik 1977 LUNYS Team Áno
10134 Káčeriková, Silvia 1971 Áno
10135 Ivančíková, Kristína 1994 Áno
10136 Mikulová, Simonka 1988 Áno
10137 Karabčíková, Miška 1991 Áno
10138 Bartók, Juraj 1993 Áno
10126 Kuruc, Jakub 1998 Áno
10125 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Kúdelka, Peter 1986 Áno
10124 Lác, Martin 1990 Bratislava runners Áno
10109 Jendek, Michal 1978 Áno
10110 Veselý, Michal 1976 Áno
10111 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Moravčík, Ladislav 1980 Horoklub Áno
10112 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Purdeková, Zuzana 1978 Áno
10113 Hudacek, Tomas 1990 Áno
10114 Žácky, Filip 1990 OPTIKA Žácka Áno
10115 Blaňárová, Barbora 1999 Áno
10257 Kovárová, Zuzana 1976 Áno
10116 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Majsniarova, Lucia 1991 #20nieje12 Áno
10117 Vavřinec, Ivo 1985 20nieje12 Áno
10118 Bojnanska, Natalia 1983 Nitra Áno
10119 Stefkova, Petra 1992 Áno
10121 Lenčéšová, Jana 1965 Carpathian Run & Walking Team Áno
10122 Tarajcak, Marián 1987 Áno
10142 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Gondová, Ivana 1978 Áno
10001 Haringová, Zuzana 1989 Áno
10020 Kraus, Jakub 1989 Áno
10021 Mužlay, Michal 1994 Áno
10022 Lisický, Peter 1992 Áno
10023 Klima, Cyril 1969 Áno
10025 Zita, Marián 1967 Áno
10026 Pajgert, Vladimír 1968 Runningteam Zvolen Áno
10027 Slezáková, Lenka 1975 Áno
10028 Kapoš, Patrik 1974 Áno
10029 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Fornadeľová, Zuzana 1975 SHEruns Slovakia Áno
10030 Hojová, Lýdia 1997 Áno
10031 Vaněra, Jan 1982 SK horské svište Áno
10320 Hodul, Slavomír 1971 M+S Áno
10032 Lukáčová, Miriam 1975 M+S Áno
10033 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Áno
10034 Polák, Daniel 1982 Penta Sports Team Áno
10019 Polacik, Valer 1971 white star sport Áno
10018 Polacikova, Veronika 1978 White star sport Áno
10017 Šterbinská, Kristína 1984 Áno
10002 Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Áno
10003 Baškovská, Erika 1990 Áno
10004 Čižmariková, Patrícia 1998 Active Life Team Áno
10005 Jánošíková, Alžbeta 1997 Áno
10006 Vigoda, Matej 1983 Áno
10007 Hlaváčiková, Ivana 1984 LESY SR Áno
10008 Debnárová, Marína 1984 Áno
10009 Dračka, Ján 1979 Áno
10010 Oršová, Gabriela 1998 Áno
10011 Oršová, Valentína 2004 Áno
10012 Ivančík, Albert 1983 Áno
10013 Ott, Andrej 1990 Marathon BB Team Áno
10014 Fekete, Lukáš 1990 Áno
10015 Bieliková, Eliška 1990 Áno
10016 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Tamašiová, Beáta 1982 Áno
10035 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Tamaši, Pavol 1983 Áno
10036 Pivovarnik, Karol 1993 Áno
10037 Krištof, Miroslav 1966 Run For Fun / BK Slávia Veľký Krtíš Áno
10056 Gatial, Peter 1993 Áno
10058 Horváthová, Dušana 1975 Áno
10059 Spišák, Matúš 1985 Áno
10060 Senko, Matej 1996 Áno
10256 Tresa, Branislav 1979 Áno
10315 Bolna, Jozef 1987 Áno
10061 Hišem, Jozef 1979 Áno
10062 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Bittara, Lukáš 1996 Áno
10063 Kulichová, Ivana 1992 Áno
10064 Golian, Ján 1984 Áno
10065 Duračinská, Marta 1995 Áno
10066 Buková, Mária 1995 Áno
10067 Bukova, Veronika 1992 Áno
10068 Zmajkovič, Adam 1991 Áno
10069 Zmajkovič, Ladislav 1956 Áno
10070 Mašura, Gabriel 1988 Rozbeháme Liptovský Mikuláš Áno
10055 Liptáková, Natália 1980 Áno
10054 Kalafut, Miroslav 1983 Áno
10053 Bolebruchova, Klaudia 1972 Áno
10038 Terpak, Peter 1979 Áno
10039 Moľová, Veronika 1992 Áno
10040 Kasprzyszak, Bartosz 1993 Áno
10042 Kantorová, Gabriela 1988 Generali Investments CEE Áno
10043 Novysedlák, Peter 2001 Áno
10044 Gabura, Peter 1978 STG Svätý Jur Áno
10045 Bauerova, Dominika 1986 STG Svätý Jur Áno
10046 Malá, Miroslava 1979 STG Svätý Jur Áno
10047 Podskoč, Martin 1978 STG Svätý Jur Áno
10048 Hrdá, Andrea 1978 STG Svätý Jur Áno
10049 Drotován, Štefan 1988 Zber medaili Áno
10050 Micenko, Peter 1980 Vysna Jadlova Áno
10051 Kmecová, Alexandra 1996 Áno
10052 Madaj, Ľubomír 1962 Ráztočno Áno
10071 Šišjak, Ľuboš 1985 Áno
10254 Zatopek, Michal 1977 Áno
10143 Papírníková, Jana 1985 REHABFIT Áno
10145 Halbrštát, Tomáš 1996 AC Choceň Áno
10253 Malý, Lukáš 1987 Vranov nad Topľou Áno
10252 Harmata, Tomáš 1990 Áno
10251 Harmatová, Jana 1989 Áno
10250 Rusková, Ingrid 1970 Rozbeháme Liptovský Mikuláš Áno
10258 Sekanová, Andrea 1985 Liptovský Mikuláš Áno
10259 Sekan, Pavol 1983 Áno
10267 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Hricišče, Ladislav 1971 Maxáci v pohybe Áno
10266 Holub, Dávid 1991 Áno
10265 Pastorek, Daniel 1987 Áno
10264 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Daniš, Martin 1988 Áno
10263 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Veverka, Juraj 1978 Áno
10262 Lupták, Jozef 1971 Áno
10261 Štupáková, Michaela 1993 Áno
10316 Adam, Eduard 1971 Vranov nad Topľou Áno
10249 Vaník, Martin 1981 Áno
10248 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Kucera, Peter 1982 Áno
10237 Puskailer, Vincent 1993 Klub Horských Športov Sása Áno
10236 Jaďuď, Slavomír 1976 KHŠ Sása Áno
10235 Baláž, Miroslav 1962 Obec Nevoľné Áno
10234 Mlynár, Miloš 1975 Áno
10233 Mlynarova, Martina 1977 Áno
10232 Jonek, Martin 1970 Prešov Áno
10231 Polomský, Denis 1999 Áno
10230 Dóbi, Jaroslav 1981 Falcon TKD RS Áno
10238 Srbecká, Bibiana 1977 Sporting club Puchov Áno
10239 Šupej, Martin 1980 Áno
10247 Čejtei, Roman 1992 Áno
10246 Viglaš, Dominik 1987 Áno
10245 Brillová, Alena 1993 Áno
10244 Gregorička, Michal 1983 Áno
10243 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Borko, Miroslav 1978 SiskaTrainingSystemsSlovakia Áno
10242 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Borkova, Irena 1982 SiskaTrainingSystemsSlovakia Áno
10241 Benadikova, Miroslava 1981 Siskatrainingsystemslovakia Áno
10240 Majerčíková, Iveta 1986 Spartan tréning group Nové Zámky Áno
10268 Richterova, Renata 1986 STG Nové Zamky Áno
10269 Raček, Jozef 1964 Áno
10270 Fajtova, Jarmila 1983 Darktip.sk Áno
10298 Hodásová, Ivana 1988 Áno
10297 Vancáková, Lenka 1990 Áno
10296 Kiss, Pavol 1985 KOB ATU Košice Áno
10295 Čuka, Tomáš 1976 Áno
10294 Smriga, František 1965 BK Steel Košice Áno
10293 Bartošová, Ivana 1972 BK Čičmany Áno
10292 Gallik, Stanislav 2004 Áno
10291 Redajová, Marianna 1969 Enduro Klub Tepličany Áno
10299 Blanarik, Tomas 1993 Áno
10300 Fapšová, Eva 1966 Áno
10308 Vajdová, Eva 1986 Áno
10307 Kukuc, Jozef 1971 JK vrstvy RUN Áno
10306 Rajčan, Ladislav 1991 Bratislava Runners Áno
10305 Rajčan, Milan 1990 Áno
10304 Hajná, Lenka 1980 Áno
10303 Hajná, Lenka 2007 VEREDA SPORT Áno
10302 Hajná, Simona 2005 Áno
10301 Beleš, Anton 1987 Áno
10289 Štiffel, Marek 1985 Áno
10278 Bielická, Jana 1977 SiskaTrainingSystemsSlovakia Áno
10277 Tomášikova, Marcela 1975 Siskatrainingsystemslovakia Áno
10276 Žiska, Ján 1952 TJ Tatran Hybe Áno
10275 Kohút, Marián 1975 Áno
10274 Benča, Martin 1989 Áno
10273 Vašek, Daniel 1975 Hedviga Áno
10272 Vašeková, Michaela 1976 Hedviga Áno
10271 Zahradníková, Eva 1983 STG Prievidza Áno
10279 Bieliková, Slávka 1974 AK MŠK Žiar nad Hronom Áno
10280 Ondrejovič Chmelová, Daniela 1987 Áno
10288 Skalák, Tomáš 1989 Áno
10287 Chmelová, Dana 1967 Áno
10286 Jenčová, Ema 2004 Áno
10285 Vrtochová, Tatiana 1984 Áno
10284 Wiesingerová, Katarína 1988 Áno
10283 Garay, Igor 1979 Áno
10282 Nárožný, Branislav 1991 Áno
10281 Panuska, Martin 1982 Áno
10309 Sládek, Richard 1982 Áno
10228 Raffajova, Viera 1978 Áno
10147 Pintérová, Katarína 1982 Áno
10175 Pinter, Samuel 2002 Áno
10174 Ilečko, Marek 1971 Áno
10173 Luteránová, Zuzana 1977 Áno
10172 Khandlova, Michaela 1982 Sučarunerky Áno
10171 Strazakova, Elena 1981 SucaRuner Áno
10170 Môcik, Tomáš 1989 Bratislava Runners Áno
10169 Kostiannikov, Yurii 1984 Ukraine Áno
10168 Griešová, Zuzana 1983 Rozbeháme Liptovský Mikuláš Áno
10176 Vyskoková, Miroslava 1980 TJ Družba Smrečany-Žiar Áno
10177 Medvedzová, Mária 1988 Maxáci v pohybe Áno
10185 Bartoš, Vladimír 1985 Áno
10184 Valekova, Zuzana 2004 Áno
10183 Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Áno
10182 Kožuch, Barbora 1986 Áno
10181 Ditrichová, Eliška 1989 Áno
10180 Kabanov, Bohdan 2006 Áno
10179 Tarbajová, Zuzana 1988 Active life team Áno
10178 Kráľ, Hugo 2007 Áno
10167 Horňak, Martin 1979 Áno
10166 Kubovičová, Lucia 1984 Áno
10155 Kubovič, Marek 1982 Áno
10154 Môcikova, Nikola 1990 Bratislava Runners Áno
10153 Benčo, Peter 1991 Áno
10152 Hertl, Milan 1974 Bežecký klub Svinná Áno
10151 Hertlová, Denisa 1995 Bežecký klub Svinná Áno
10150 Hajná, Nikola 2004 Áno
10149 Kubík, Tomáš 1975 OCR Panex Tím Áno
10148 Mrug, Ľubomír 1986 Maxáci v pohybe Áno
10156 Krayzel, Jiří 1978 Áno
10157 Kružlicová, Lýdia 1972 Ľadoví bežci Áno
10165 Medvedz, Matej 1984 Áno
10164 Ondrášiková, Soňa 1987 Áno
10163 Nemčík, Štefan 1985 Áno
10162 Molnárová, Martina 1975 Áno
10161 Bajzíková, Hana 1992 Áno
10160 Slatkovská, Zuzana 1992 Áno
10159 Filípek, Michal 1992 Áno
10158 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Sýkorová, Daniela 1970 Áno
10186 Gajdoš, Marek 1990 Áno
10187 Šípka, Jaroslav 1989 Áno
10188 Gajdošová, Vladimíra 1999 Áno
10216 Hufka, Martin 1984 Turčianské Teplice Áno
10215 Bencze, Marek 1980 Áno
10214 Benczeová, Monika 1985 Áno
10213 Čejka, Václav 1988 Áno
10212 Kačkovič, Ivan 1986 Bežecký klub BRANOVO Áno
10211 Donovalová, Zuzana 1976 K Áno
10210 Vanek, Marek 1986 Áno
10209 Kačkovičová, Lenka 1988 Áno
10217 Burianová, Marianna 1974 Áno
10218 Skálová, Marcela 1969 Nižná Hutka Áno
10226 Tabernaus, Marek 1977 Lesy SR Áno
10225 Konáriková, Viera 1976 Áno
10224 Konárik, Jaroslav 1975 Áno
10223 Bodnár, Viktor 1990 Áno
10222 Švrhovná, Daniela 1975 Áno
10221 Švrhovná, Michaela 1996 Áno
10220 Gajdoš, Stani 1977 Áno
10219 Háčik, Vladimir 1991 Áno
10208 Nemšáková, Ivana 1967 Áno
10207 Nemšáková, Dominika 1988 Áno
10196 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Brezinová, Zdenka 1986 Áno
10195 Diossy, Norbert 1970 Áno
10194 Janíčeková, Alena 1984 Tj Družba Smrečany Žiar Áno
10193 Chlebiš, Miroslav 1978 Áno
10192 Gruyová, Martina 1996 Áno
10191 Vozakova, Katarina 1980 Áno
10190 Babjak, Tomáš 1998 Áno
10189 Kutlikova, Jana 1986 SHEruns Áno
10197 Durkovic, Richard 1974 Sheruns with HIM Áno
10198 Zapalač, Martin 1986 Áno
10206 Meliško, Peter 1989 Áno
10205 Knap, Ján 1993 Áno
10204 Píšťanská, Andrea 1975 Áno
10203 Marušinec, Miroslav 1965 Áno
10202 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Bošanská, Dana 1959 Áno
10201 Knapová, Anna 1995 Áno
10200 Ščurka, Jaroslav 1970 Alfa Poprad Áno
10199 Ščurka, Samuel 1998 Áno
10227 Adamkovičová, Daniela 1997 Áno
10144 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Hejda, Jan 1990 RAUL! Áno
10146 Krupička, Pavel 1989 RAUL! Áno
10311 Karabčík, Miloš 1965 Áno
10310 Bušovská, Barbora 1991 Áno
10312 Lužíková, Andrea 1998 Áno
10314 Mondár, Tomáš 2006 Áno
Krasuľa, Pavel 1962 Áno
Tabernausová, Karolína 2011 Áno
10313 Krasvlta, Pavel 1962 Áno
10317 Hronec, Ján 1975 Áno
10318 Debnár, Miroslav 1979 Áno
10319 Hanak, Ivan 1993 Áno
10255 Vatrtová, Katarína 2000 Áno
10321 Melicherčík, Jakub 1988 Banská Štiavnica Áno
10322 Ihličiak - absolvent všetkých 3 pretekov ročníka Behaj lesmi 2021 Stanakova, Zuzana 1986 Detva v pohybe Áno
10324 Valachová, Dominika 1996 Áno
10323 Valachová, Eliška 1996 Áno
10325 Kompan, Viktor 1976 Áno
10041 Stankovič, Miroslav 1969 Čaňa Áno

Poslední aktualizace: 06/10/2022 00:15:15

Voltaren

ZAKLADAJÚCI PARTNER

    Lesy SR

HLAVNÍ PARTNERI

    Voltaren
    Dr. Max

OFICIÁLNI PARTNERI

    ON

PARTNERI

    Mastercard
    Sportisimo
    Garmin
    Centrum
    Gorenje
    Enervit
    Birell
    Fitness
    Bachledka
    Malino Brdo
    Nadácia TV JOJ
    thule
    Zatopek

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

    TV JOJ SPORT

MEDIÁLNI PARTNERI

    tasr
    Behame.sk
    Beh.sk
    running
    Rungo
    trenujeme

Oficialni dodávatelia

    Johnny Servis
    Žaket
    Onlinesystem
    TKF
    Ecofis

HLAVNÍ INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI

    bRATISLAVA
    MŽP
    žilinský kraj
    bb kraj
    SOŠV
    bratislavský kraj
    Devínská nová Ves
    SAZ

Spolupracujeme

    Čičmany
    salamandra
    Hike the world
    Liptov
    Štiavnica
    solubrand
    Rozbehame Slovensko
    Hikemates
    Upracme Slovensko
    Bratislava region
    OLO
    Bory mall
    KRAJ
    Objav udržitelné slovensko
Výživové okénko